7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4524
Vlaamse school, 16e eeuw

De Heilige Familie met twee engelen

olieverf op koper, 22,5 x 18 cm.

Estimate: € 1,000 - € 2,000
Current bid: € 1,700
Hammer Price: € 1,700

Hammer price: € 1,700