020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4501
Vlaamse School, 17e eeuw
Zittende vrouw bij een beekje
paneel, 25 x 31 cm.
[1]
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875
Hamerprijs:
€ 875
Overboden