4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 638
Theebus, eind 19e eeuw,

de greep en pootjes met reliëf van druivenranken, met binnendeksel en binnenzijde verguld, gemerkt Friedeberg

19 x 13 cm, h 13 cm.

Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240