7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Toegeschreven aan Johannes Lingelbach (1622-1674)
Rustend gezelschap bij een fontein in een park met beelden
paneel, gesign. r.o., 34 x 25 cm.
Taxatie: € 1.600 - € 2.000
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800