1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4855
Georges Grellet (1869-1959)
'Le golf'
litho
40 x 30 cm.
gesign. r.o., genummerd 114
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200