Groningse/Friese staartklok, 19e eeuw,
met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van maan, datum, uren minuten en wekkermechanisme. In eikenhouten kast. De dubbele kap met drie verguld gestoken houten beelden en beschilderde panelen. Met drie messing gewichten
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180