2e zitting - Dinsdag 10 november 14.00 uur : 8000-8083 - Antique and Classic Furniture -large-
Eikenhouten kist, 18e eeuw,
met boldeksel. Gedateerd 1780
br. 118, h. 79 en d. 62 cm
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220