Catalogusnummer: 5150
Salvador Dali (1904-1989)
'Tancred's Oath'
litho, gesign. r.o., e.a., 53 x 43 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550
Hamerprijs:
€ 550