12e zitting - Woensdag 18 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Bibi Smit (geb. 1965), "Het Ijshuisje", glazen beursobject, 2007
Uitgevoerd door Novy Bor te Tsjechië. Gesigneerd B.S. 101-250. Hierbij "propellerglas", 2008, gesigneerd Bibi Smit
Provenance: glascollectie Marijke en Jan Pool (zie Highlights)
Taxatie: € 120 - € 220
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120