Oostenrijk-Hongarije coupe met houder en paar flacons met zilveren montuur, 19e eeuw,
gelobde voet en ajour bakje met mannenfiguur met anker onder parasol, gekeurd, 3e gehalte. Ronde bolle flacons met slanke hals, een defect, 1e gehalte
17 x 11 cm, h 18 cm,114 gr.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120