Naaldenkoker, pijpje en agaten pijpje met gouden montuur, 19e eeuw,
naaldenkoker in vorm van gesloten paraplu, pijpje in bokkenpootvorm, gekeurd met zwaardje,
9,3 cm, 6 cm, 9 cm,18 gr.
Taxatie: € 150 - € 180
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160