4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 625
Naaldenkoker, pijpje en agaten pijpje met gouden montuur, 19e eeuw,

naaldenkoker in vorm van gesloten paraplu, pijpje in bokkenpootvorm, gekeurd met zwaardje,

9,3 cm, 6 cm, 9 cm,18 gr.

Taxatie: € 150 - € 180
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160