7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Oene Romkes de Jongh (1812-1896)
doek, gesign. l.o., 67 x 54 cm.
Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400
Overboden