7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4544A
update-catalogue
Oene Romkes de Jongh (1812-1896)

Stadsgezicht

doek, gesign. l.o., 67 x 54 cm.

[1]

Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400

outbid-warning
Overboden