14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3051
China, paar voorouderportretten geschilderd op linnen, 20e eeuw

(niet ingelijst)

76 x 51 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90