Catalogue number: 2530F
Delft, collectie polychroom aardewerk, 18e eeuw,

bestaande uit twee schoteltjes, een paar koeien en een paar schoentjes (alle met defecten en reparaties)

diam. 16,7 max.

[6]

Estimate: € 150 - € 200
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80

Hammer price: € 80