Delft, collectie polychroom aardewerk, 18e eeuw,
bestaande uit twee schoteltjes, een paar koeien en een paar schoentjes (alle met defecten en reparaties)
Estimate: € 150 - € 200
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80