14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3064
China en Japan, collectie bronzen objecten, 19e eeuw,

bestaande uit twee boeddhistische leeuwen, een wierookbrander en twee vaasjes, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 8,5 - 13 cm

[5]

China and Japan, collection of bronze objects, 19th century, comprising two buddhist lions, a censer and two vases, provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240