14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China en Japan, collectie bronzen objecten, 19e eeuw,
bestaande uit twee boeddhistische leeuwen, een wierookbrander en twee vaasjes, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China and Japan, collection of bronze objects, 19th century, comprising two buddhist lions, a censer and two vases, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240