14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3068
China, jade archaïstische kan met deksel, 20e eeuw,

gesneden met geometrische motieven en taotie maskers, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 19,3 cm

China, jade archaistic pouring vessel, 20th century, carved with geometrical motifs and taotie masks, provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 260 - € 360
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180