14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, jade archaïstische kan met deksel, 20e eeuw,
gesneden met geometrische motieven en taotie maskers, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, jade archaistic pouring vessel, 20th century, carved with geometrical motifs and taotie masks, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 260 - € 360
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180