16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1247
China, houten figuur van Shoulao, 20e eeuw,

gesneden uit een boomstronk (slijtage, haarlijnen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 63 cm

China, wood figure of Shoulao, 20th century, carved from a tree-trunk (wear, splits), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50