14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, spekstenen groep van Shoulao met hert, 19e eeuw,
samen met een gesneden standaard (kleine chips), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, soapstone group of Shoulao with deer, 19th century, together with a carved stand (small chips), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30