14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: 4000-4305 - Asian artifacts (Japan 4000- 4220) (Woodblock prints 4250-4305)
Japan, blauw-wit porseleinen dekselkom, vroeg Meiji periode,
met gekleurd decor in vakwerk op rood-verguld fond. Gemerkt met 6-karaktermerk 'Zoshun-tei Sam-po sei' (made by Sampo at the Zoshun hall).
Estimate: € 90 - € 120
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80