16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1253
Twee damesbeursjes,

één met kralen en zilveren beugel, 19e eeuw, de ander met verguld metalen en emaille beugel

Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40