15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1186
Frankrijk, gietijzeren haard set in Louis XV stijl, 19e eeuw,

bestaande uit haardtang en- schep. Beide met fraaie vergulde knop met acanthusblad motief.

l. 83 cm.

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160