7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Bernard te Gempt (1826-1879)
doek, gesign. r.o., 54 x 75 cm.
Taxatie: € 1.800 - € 2.200
Huidig bod: € 1.550
Hamerprijs: € 1.550
Overboden