020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4847
Europese school, 19e eeuw
Portret van een vrouw
doek, 63 x 53 cm.
[1]
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150
Hamerprijs:
€ 150
Overboden