10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan of China, 20e eeuw;
drie schilderingen met afbeelding van vrouwen en kinderen (één beschadigd)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60