10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4600-4634 - Perzische en Islamitische kunst
Catalogusnummer: 3223
Zuid India, gestoken hout praalwagen paneel, 18e eeuw;

met Durga in hoog relief. Ex collectie DaSilva Den Haag voor 1973 en particulier verzameling Amsterdam.

90 x 45 en d. 14 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150