11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinese porcelain
China, sang de Boeuf vaas gemonteerd als tafellamp, 19e eeuw,
geplaatst op een vierkante koperen voet, geëlektrificeerd. (craquelé).
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280