11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2841
China, sang de Boeuf vaas gemonteerd als tafellamp, 19e eeuw,

geplaatst op een vierkante koperen voet, geëlektrificeerd. (craquelé).

h. 40 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280