10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 20e eeuw;
Liggende olifant, met verzilverde slagtanden en vergulde oren. Gekocht in Beijing op een markt
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140