10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3017
China, bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 20e eeuw;

Liggende olifant, met verzilverde slagtanden en vergulde oren. Gekocht in Beijing op een markt

l. 9, h. 8 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140