5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Antoon van Welie (1866-1956)
Portret van moeder en kind
doek, gesign. r.b., '88, 68 x 57 cm.
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725