5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4544
Nicolaas van der Waay (1855-1936)
Gezicht op een boerderij
doek, gesign. r.o., 32 x 51 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Hamerprijs:
€ 500