Perzië, veertiendelig thee-mokka servies, 1e helft 20e eeuw,
gegraveerd met bloem- en bladmotieven, bestaande uit o.a. langwerpig blad, drie schenkkannen, roomkan, suikerpot en doos, gekeurd in Parsi, blaadje en zes items 800 st, andere beneden wettelijk gehalte, twee niet geïdentificeerde keuren
blad 30 x 39 cm, h aflopend 19 - 2 cm, 1358 gr excl. bwg
Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450