6e zitting - Vrijdag 16 april 10.00 uur: 7700-7741 - Klokken, pendules, staande klokken en barometers
Catalogusnummer: 7715
Friese staartklok, 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen cijferring en -hoekstukken en aanduiding van uren, minuten en wekker. In eikenhouten kast, met op de gebogen kap drie verguld, gestoken houten beelden. Met drie koperen gewichten

l. 150 cm

[7]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160