020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4830
A.N. Harris (begin 20e eeuw)
'The Octogon, Plymouth, 1860'
doek, 46 x 60 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120
Overboden