3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4830
update-catalogue
A.N. Harris (begin 20e eeuw)

'The Octogon, Plymouth, 1860'

doek, 46 x 60 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120

outbid-warning
Overboden