1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4808
Catalogusnummer: 4808
Roberto Marshall (1849-1926)

Heuvellandschap met beekje

50 x 76 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 250 - 350
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200