Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
IJsbeer. Hierbij twee schetsen van bloemen.
drie schtetsen, samen in passepartout, niet ingelijst, éénmaal gemonogrammeerd, 20 x 28 cm., 16 x 10 cm. en 8 x 7 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140