6e zitting - Vrijdag 16 april 10.00 uur: 7700-7741 - Klokken, pendules, staande klokken en barometers
Catalogusnummer: 7708
Frankrijk, mahoniehouten kolompendule, 19e eeuw,

uurwerk met gaand- en slagwerk op een bel. Compensatieslinger, messing wijzerplaat met zwart geschilderde Romeinse cijfers, adres: Delarroise a Mantes. Vuurvergulde ornamenten

h. 44 cm, b. 21,5 cm, d. 13,5 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140