7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8000-8083 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 6597
Eikenhouten kast, 19e eeuw,

met onder de rechte kap twee deuren met floraal gestoken slaglijst. In de voet een lade

br. 158, h. 162 en d. 58 cm

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70