7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8000-8083 - Antieke en klassieke grote meubelen
Eikenhouten kast, 19e eeuw,
met onder de rechte kap twee deuren met floraal gestoken slaglijst. In de voet een lade
br. 158, h. 162 en d. 58 cm
Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70