6e zitting - Vrijdag 16 april 10.00 uur: 7700-7741 - Klokken, pendules, staande klokken en barometers
Catalogusnummer: 7717
Friese staartklok, 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat, halfuur-slagwerk en wekkermechanisme. In eikenhouten kast met op de gebogen kap drie verguld en gestoken houten beelden. Met drie koperen gewichten

h. 143 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240