5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Harrie Kuyten (1883-1952)
doek, gesign. r.o., herk.: Christie's Amsterdam, 22 juni 2004, lot 554, 66,5 x 55 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600