020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4849
Belgische school, 20e eeuw
Twee duiven
doek, 60 x 80 cm.
[1]
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Hamerprijs:
€ 500
Overboden