3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4849
update-catalogue
Belgische school, 20e eeuw

Twee duiven

doek, 60 x 80 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500

outbid-warning
Overboden