2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Jan Cremer (geb. 1940)
gesign. r.o., '77, 17/100
Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie
Taxatie: € 240 - € 280
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300