5020
Catalogusnummer: 5020
Jan Cremer (geb. 1940)

'Dutch glory 1965'

zeefdruk

55 x 75 cm.

gesign. r.o., '77, 17/100

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 240 - 280
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300