7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8000-8056 - Antique and Classic Furniture -large-
Catalogue number: 6545
Rozenhouten vitrinekast, laat 19e eeuw,

met in het front deur met ruit. Het geheel rijkelijk ingelegd met fijnhouten bieswerk, florale motieven en parelmoer

br. 93, h. 138 en d. 41 cm

Estimate: € 1,500 - € 2,000
Current bid: € 1,600
Hammer Price: € 1,600

Hammer price: € 1,600