7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8000-8054 - Antieke en klassieke stoelen, fauteuils en banken
Catalogusnummer: 8007
Verguld beukenhouten tabouret in Louis XVI-stijl, 19e eeuw

Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340