5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4551
Harrie Kuyten (1883-1952)

Stadsgezicht Parijs

doek, gesign. r.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3622, twee beschadigingen, 45 x 55 cm.

Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen

Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Huidig bod: € 3.200
Hamerprijs: € 3.200

Hamerprijs: € 3.200