5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4541
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)

Schepen op de Zuiderzee

doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150