3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4837
update-catalogue
Albert Halberstadt (1857-1888)

Twee dames in een interieur (naar Bakker Korff)

paneel, gesign. l.o., ook gesign. met Bakker Korff, 15 x 13 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden