3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4831
update-catalogue
Toegeschreven aan Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)

Zittende vrouw

ets, 20 x 14 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden