Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
houtskool, aquarel en pastel, ongesign., 58 x 43 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240