Catalogusnummer: 4873
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)

Gezicht op Estaing

houtskool, aquarel en pastel, ongesign., 58 x 43 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240