5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Dirk Filarski (1885-1964)
Stadsgezicht Parijs met het Pantheon
doek, gesign. l.o., herk.: collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3058, 81 x 64,5 cm.
Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000