5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Dirk Filarski (1885-1964)
Gezicht op Sefrou, Marokko
doek, gesign. l.o., 1930, herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 557, 82 x 64 cm.
Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen
Taxatie: € 1.500 - € 1.800
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800