4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Martinus van Regteren Altena (1866-1908)
Portret van een boer uit Delden
doek, verso gesign., 43 x 33 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260